kobieta wykonująca zabieg kriolipolizy na pacjentce przykrytej niebieskim ręcznikiem

Czy da się zrzucić zbędne kilogramy bez męczących ćwiczeń oraz restrykcyjnej diety? Tak! Dzięki kriolipolizie możemy pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej przy pomocy niskiej temperatury – to o wiele prostsze i przyjemniejsze niż tradycyjne metody odchudzania się. Zobacz, dlaczego warto umówić się na zabieg kriolipolizy.

Na czym polega kriolipoliza?

Kriolipoliza jest nowoczesną metodą modelowania sylwetki, polegającą na redukowaniu tkanki tłuszczowej przy wykorzystaniu bardzo niskiej temperatury – niechciane adipocyty zostają zamrożone i wydalone z organizmu. Zabieg jest całkowicie bezpieczny – nerwy i naczynia krwionośne otaczające tkankę tłuszczową nie są tak podatne na zimno, dlatego kriolipoliza wpływa jedynie na wybrane partie skóry oraz znajdujące się pod nią komórki tłuszczowe. Ta usługa cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów klinik kosmetologii estetycznej – aktualnie trudno znaleźć równie skuteczną i nieinwazyjną metodę modelowania sylwetki.

Bezbolesny zabieg, który wysmukli Twoje ciało

Ile trwa kriolipoliza? Przed wykonaniem usługi konieczna będzie konsultacja z kosmetologiem, który zidentyfikuje potrzeby pacjenta i upewni się, że nie istnieją żadne przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu. Kriolipoliza jest bezbolesna, a sama procedura przebiega bardzo sprawnie. Obszar zabiegowy pokrywa się warstwą specjalnego żelu. Następnie do skóry przykładana jest głowica, która stopniowo obniża temperaturę ciała i dochodzi do progu, w którym tłuszcz ulega zamrożeniu. Z reguły pacjenci spędzają w gabinecie mniej więcej godzinę. Zabieg kriolipolizy może obejmować różne części ciała, na przykład:

  • uda,
  • boczki,
  • brzuch,
  • klatkę piersiową,
  • przedramiona.

Kriolipoliza jest całkowicie bezpieczna, jednak nie należy jej stosować u kobiet w ciąży, matek karmiących piersią, pań w trakcie miesiączki oraz u osób z chorobami wątroby, nowotworami, czy alergiami skórnymi.

Czytaj również:  Jak zwiększyć objętość włosów? - sprawdzone sposoby

Spektakularne efekty kriolipolizy

Podczas jednego zabiegu kriolipolizy można stracić nawet 25-45% grubości tkanki tłuszczowej w danym miejscu! Redukcja jest trwała i skuteczna, a pierwsze efekty będą widoczne już po około 2 tygodniach. Końcowy rezultat z reguły pojawia się mniej więcej po 1,5 miesiąca od przeprowadzenia zabiegu. Kriolipoliza nie zakłada procesu rekonwalescencji, dlatego stanowi bezpieczną alternatywę dla popularnej liposukcji. Jedyne skutki uboczne, które mogą towarzyszyć pacjentom przez kilka dni po wykonaniu usługi, to zaczerwienienia i niewielki obrzęk.

Kriolipoliza – skuteczny sposób na pozbycie się kompleksów

Tysiące kobiet i mężczyzn nie lubią swojego odbicia w lustrze. Jednym z najpopularniejszych kompleksów Polaków jest niechciana tkanka tłuszczowa. Wielu z nas stara się walczyć z nadmiernymi kilogramami, jednak nawet przestrzeganie diety oraz podejmowanie aktywności fizycznej nie gwarantuje sukcesu. Warto zdecydować się na alternatywny sposób usuwania niechcianej tkanki tłuszczowej – kriolipoliza to prawdziwy przełom w walce z nadprogramowymi kilogramami. Ten prosty i bezpieczny zabieg pozwoli Ci odzyskać piękną sylwetkę bez bólu i ciągłych wyrzeczeń.

materiał partenera (wp)

Polecane

stawy

Dbanie o zdrowe kości i stawy w wieku dojrzałym

W miarę starzenia się naszego organizmu, utrzymanie zdrowia kości i…

Czytaj więcej
Jak rozpoznać cukrzycę?

Jak rozpoznać cukrzycę?

Objawy cukrzycy to podwyższony poziom glukozy we krwi, co objawia…

Czytaj więcej
Jak radzić sobie z menopauzą i andropauzą
Karmienie piersią

Dzieci karmione piersią mogą mieć mniejszą wagę

Dzieci karmione mlekiem z piersi matek uzyskały mniejszą wagę w…

Czytaj więcej
Modne upięcie włosów

Modne i proste upięcie włosów – palma, kokardka, banan

Palma Wielu z nas „palma” kojarzy się z pewnością z…

Czytaj więcej