Site Loader
Najgrubsza kobieta

Susanne Eman – gigantyczna matka pochłania ponad 20 000 kcal dziennie aby zostać najgrubszą kobietą świata! Na chwilę obecną Susanne waży odrobinę ponad 330kg. Jej celem jest osiągnięcie wagi ponad 730kg. Susanne ma obecnie dopiero 32 lata.

Susanne to samotna matka. Wychowuje dwóch synów, oni jedzą normalnie. W czym tkwi sekret rekordzistki? Jej dieta składa się z 12 taco, po czym pozostały głód zajada ośmioma kulkami lodów oraz małą blachą ciasta czekoladowego. To oczywiście tylko obiad.

Susane bardzo dba o swoje dzieci, sama twierdzi że czuje się bardzo dobrze i dba o swoje zdrowie. Oczywiście aby zaspokoić tak ogromny głód trzeba zrobić odpowiednio duże zakupy. Rekordzistka spędza osiem godzin miesięcznie wypełniając po brzegi sześć wózków w supermarkecie.

Niesamowite kształty Susanne bywają podniecające dla niektórych mężczyzn, Susanne jest nawet modelką na stronach wielbicieli dużych rozmiarów. „Im jestem większa tym lepiej się czuje, czuję się pewna siebie i seksi” – twierdzi Susane.

„Dwa lata temu przekroczyłam 220kg i zauważam że nareszcie staję się bardziej atrakcyjna. To sprawia że czuję się dobrze. Moim celem jest do końca roku ważyć przeszło 360kg. Liczę że mając 41-42 lata będę ważyła 730kg” – powiedziała przyszła rekordzistka.

Lekarz Susanne Patric Flite ostrzega „Ona gra ze swoim zdrowiem w rosyjską ruletkę, jest to jej własna decyzja. Ja nie zauważam żadnych problemów psychicznych u niej więc nie mogę skierować jej na leczenie”

Nawet niewielka nadwaga może prowadzić do chorób serca, zawału, nadciśnienia tętniczego i cukrzycy.

Gdy Susanne osiągnie 730kg wówczas pobije rekord świata na najcięższego człowieka świata. Obecną rekordzistką jest Carol Yager z Flint położonego w Michigan. Ważyła ona 723,9kg, zmarła w 1994 roku w wieku 34 lat

Czytaj również:  Jesz jogurt? - jesz robale!

Fot. foodista.com

Polecane

Dieta a cera. Wyglądaj młodo.

Dieta a cera – czego unikać, by wyglądać młodo?

Wiele chorób cywilizacyjnych ma związek z dietą i żywieniowymi nawykami....

Czytaj więcej
Sposoby na łamliwe paznokcie

Sprawdzone sposoby na łamliwe paznokcie

Połamane i rozdwojone paznokcie są dość często spotykanym, nieestetycznym i...

Czytaj więcej
Szczepionka na raka

Szczepionka dla kobiet na raka

Szczepionka zapobiegająca rakowi szyjki macicy. Naukowcy i lekarze są przekonani,...

Czytaj więcej
Drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny

Pod zagadkową nazwą kryje się rodzaj przyjemnego, “pompującego” masażu. Poprawia...

Czytaj więcej
Poranna toaleta

3 sposoby na zmęczoną cerę

Skóra twarzy doskonale zdradza każdą nieprzespaną noc, ciężki dzień, czy...

Czytaj więcej